За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Звернення Державтоінспекції Кіровоградщини до учасників дорожнього руху! Увага!

13.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Напередодні святкування Великодня та проведення поминальних днів, особовий склад Державтоінспекції Кіровогрдської області переведено на посилений варіант несення служби. Екіпажі та наряди працівників ДАІ максимально наближені до церковних установ, у місця проведення масових святкових заходів, до цвинтарів у поминальні дні.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте особливо уважні при проїзді перехресть і пішохідних переходів, а також біля зупинок громадського транспорту. Прохання до водіїв автотранспорту коригувати свої маршрути руху в ці дні відповідно дорожній обстановці, а також паркуватися на дорозі у відповідності з вимогами правил дорожнього руху України, щоб не створювати затори, особливо біля храмів та цвинтарів.

Також нагадуємо про обов’язкове надання безперешкодного проїзду автомобілям служб невідкладної медичної допомоги, пожежним та  міліцейським автомобілям.

Щиро бажаємо Вам світлих та безпечних свят!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто