За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До відома водіїв!

26.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Державтоінспекція УМВС України в Кіровоградської області  звертається до власників транспортних засобів, автомобілі яких  були тимчасово затримані у встановленому чинним законодавством порядку та зберігаються на спеціальних майданчиках, що у період  з 27.03.2012 по 31.03.2012 транспорт який на даний час знаходяться на спецмайданчиках м. Кіровограда, м. Олександрії, м. Світловодськ,             м. Долинська буде переданий на відповідальне зберігання Державному підприємству «Кіровоград-Інформ-Ресурси» та переміщені до спеціального майданчика за адресою :        ( 0522) 56-93-04, м. Кіровоград, проїзд Тенистий, 3.

У зв’язку з чим, пропонуємо власникам транспортних засобів, які на даний час знаходяться на спецмайданчиках  ДАІ  у вказаний термін звернутись до відділень ДАІ вказаних населених пунктів, щодо вирішення питання про повернення у встановленому порядку затриманих транспортних засобів.

Починаючи з 01.04.2012 року з питання повернення тимчасово затриманих транспортних засобів  їх власникам необхідно буде звертатись за новим місцем зберігання.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто