За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнку

15.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З 1 лютого по 15 березня в Кіровоградській області проводився Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та фото на тему «Моя сімя за безпеку дорожнього руху!» Його щороку проводить Управління Державтоінспекції МВС України з метою залучення дітей та юнацтва до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міст, заміських дорогах та у транспорті.

mal_4

У рамках конкурсу взяли участь роботи учнів  шкіл у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-13, 14-16 років, а малюнки та фото переможців будуть надіслані до Управління ДАІ МВС України для подальшої участі в конкурсі.

Роботи оцінювали члени журі: голова – начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Кіровоградській області Сергій Кузьменко, інспектор сектору профілактичної роботи Марія Розгачова, представники управління освіти Кіровоградської міської ради.

Конкурсні роботи були виконані у різних техніках – від звичайних олівців, фломастерів, акварелі до фотографій. Дитяча уява перевершила всі очікування та сподівання. Чого тільки не малювали діти! І веселі звірята, які навчають одне одного дорожній грамоті, і неслухняні малята, які порушують Правила дорожнього руху, бавлячись в недозволених місцях, і ситуативні сюжети на тему роздумів щодо правильності поводження дітей на дорогах.

Переможцями конкурсу стали:

- у віковій категорії 6-9 років перше місце присуджено роботі Євгенії Дяченко – учениця  ЗНЗ І – ІІІ ступенів №15 м. Олександрії, друге – Аліні Русинській – учениця НВК ЗОШ  І-ІІІ ступенів

malunok_1

mal_3

- у віковій категорії 10-13 років перше місце здобула робота  Євгенія Бондаренко учня  Онуфрієвського дитячого-юнацького центру.

mal_2

-  у віковій категорії 14-16 років перше місце посіла  робота Єгора Хорошока учня Озерського НВК.

mal_4

Державтоінспекція Кіровоградщини  висловлює подяку усім дітям, котрі взяли участь в конкурсі та вважає їх усіх переможцями, бо кожен із учасників не залишився осторонь від проблеми дитячого травматизму на дорозі, та малюючи свою роботу чи фотографуючи ту чи іншу ситуацію ще раз нагадали собі та іншим про неухильне дотримання правил дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто