За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Увага! Велосипедисти!

15.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З настанням ранньої весни кількість велосипедистів на дорогах області різко збільшується, тому й  водії автомобілів повинні бути значно уважнішими.

Торік на дорогах Кіровоградщини сталося 27 ДТП за участю велосипедистів, в яких 6 чоловік загинуло і 22 було поранено.  Третя частина всіх аварій із смертельним результатом сталася в темний час доби на неосвітлених ділянках доріг.  З вини велосипедистів сталося 12 ДТП в яких 2 особи загинуло та 10 було травмовано.

Брак велодоріжок, відсутність вело стоянок та  лояльності до велосипедистів з боку водіїв, пішоходів. Ці складні стосунки на дорогах регулюють правила дорожнього руху, які самі велосипедисти вважають не завжди для них пристосованими. Але як показує  досвід, елементарне дотримання правил може зробити пересування на велосипеді безпечнішим.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто