За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Травмувався з власної необережності

21.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

19 лютого 2012 року о 15 год. 40 хв. в м. Олександрії 37-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з власної необережності впав під заднє праве колесо автобуса «MAN», який від’їжджав від автобусної зупинки, що розташована по вул. Садовій, 1.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до травматологічного відділення Олександрійської міської лікарні № 1.
Шановні пішоходи!

Не ризикуйте своїм життям, будьте завжди уважними не лише на дорогах, але й на зупинках громадського автотранспорту. Пам’ятайте, що лише від вашої пильності залежить найголовніше – ваше здоров’я!

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто