За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

“Моя сім’я за безпеку дорожнього руху”

25.01.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях Державтоінспекція Кіровоградської  області спільно з Управлінням освіти та науки Кіровоградської облдержадміністрації запрошує школярів прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку та фото “Моя сім’я  за безпеку дорожнього руху “.


Конкурс проводиться з 1 лютого до 15 березня 2012 року. У ньому беруть участь діти віком від 6 до 16-ти років.

Роботи виконуються довільною технікою (малюнок, живопис, композиція, фотографія) і мають відображати тематику, пов’язану з безпекою поведінки на дорогах, вулицях та в транспорті.

Адміністрації загальноосвітніх закладів передають малюнки до районних підрозділів ДАІ, які направляють їх до Управління ДАІ, звідки кращі роботи надсилаються до Управління ДАІ МВС України.

Автори найкращих  фото та «малюнків-півфіналістів» будуть запрошені до Управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській  області та заохочені солодкими подарунками.

Автори малюнків та фото, що вийдуть у фінал та посядуть призові місця у Всеукраїнському конкурсі, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у квітні 2012 року в    м. Києві.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто