За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Операція «Ялинка 2011 триває»

26.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    З метою недопущення незаконної порубки, перевезення та реалізації хвойних дерев, з 12 грудня Державтоінспекцією Кіровоградської області проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Ялинка – 2011».

  Так,  25 грудня інспекторами ДАІ на шосе «Глинськ – Петрово» Олександрійського району був зупинений автомобіль «ГАЗ 3302» під керуванням місцевого жителя, який перевозив в кузові ялинки у кількості 23 штуки.  Документів, що підтверджують законність придбання дерев водій при собі не мав. Даний автомобіль  разом з вантажем було затримано та доставлено на штрафмайданчик ДАІ м. Олександрії.                               

   Всього, з початку заходів працівниками ДАІ  виявлено 8 фактів незаконного перевезення хвойних дерев.

  Державтоінспекція нагадує, згідно із законодавством України, підприємці, які здійснюють транспортування ялинок, повинні мати при собі: накладну з лісництва (при перевезенні товарно-транспортну накладну), сертифікат радіаційної обстеження дерев, дозвіл на торгівлю з «мокрою» печаткою. До того ж, на зрізі кожного дерева повинно стояти клеймо лісового господарства, де воно зрізано.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто