За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Транспортні засоби, що перевозять небезпечний вантаж – залишаються ще небезпечними

30.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    З 1 листопада по 2 грудня на території Кіровоградської області проводився комплекс цільових заходів спрямованих на дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

   З початку проведення операції, під умовною назвою «Небезпечний вантаж» працівниками ДАІ було перевірено 549 транспортних засобів при нагляді за дорожнім рухом, що займаються перевезенням небезпечних вантажів, при цьому було виявлено, що 35 транспортних засобів експлуатувалися з технічними несправностями, 20 – не були укомплектовані необхідним додатковим обладнанням.

  За допущені порушення Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів відносно водіїв даної категорії автотранспорту було складено 59 адміністративних протоколів.

   Крім того, до адміністративної відповідальності було притягнуто 3 посадових осіб, видано 20 вимог  на усунення недоліків, виявлених під час перевірки транспортних засобів, задіяних для перевезення небезпечних вантажів.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто