За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Знову виявлено транспортний засіб з номером двигуна, що не відповідає реєстраційним документам

29.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

     Державтоінспекцією Кіровоградщини постійно проводиться робота по виявленню транспортних засобів та агрегатів до них, які знаходяться на території України з різноманітними порушеннями. Частіше всього це перебиті номери двигунів, змінені номери кузовів, не розмитнені автомобілі, ті, що перебувають в розшуку, експлуатуються з підробленим свідоцтвом про реєстрацію або номерні знаки яких належать іншому транспортному засобу.

    Один з таких випадків стався нещодавно на 244 км. автодороги сполученням «Київ – Знам’янка».  27 листопада близько 16.00 год. інспекторами ДАІ був зупиняй мотоцикл «Дніпро» для перевірки документів. Водієм виявився 25-річний с. Нова Осота Олександрівського району. В процесі огляду транспортного засобу було встановлено, що номер двигуна не відповідає записам в реєстраційних документах.

    За даним фактом триває перевірка. 

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто