За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

За минулі вихідні інспектори ДАІ виявили 48 водіїв, які керували транспортними засобами в нетверезому стані

29.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    У період з 26 по 27 листопада 2011 року на території Кіровоградської області Державтоінспекцією проводилися оперативно – профілактичні заходи, спрямовані на профілактику аварійності.

  Співробітники ДАІ задокументували 246 порушень Правил дорожнього руху, з яких 48 фактів – керування транспортними засобами в стані сп’яніння,    10 – порушень правил проїзду перехресть, 47 фактів порушень швидкісного режиму,  4 факти створення аварійної ситуації.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто