За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Невідповідність номерного знаку

24.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   22 листопада 2011 року  біля 16.00 год. під час несення служби інспекторами ДАІ був зупинений мікроавтобус  «Нісан» для перевірки документів.

  Водієм виявився 27-річний  житель м. Олександрії. В ході огляду автомобіля було виявлено заміну номерного знаку, який не відповідає документам.

    Працівники ДАІ доставили машину до м. Олександрії на майданчик тимчасового утримання.

   По даному факту проводиться перевірка.

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто