За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградської області провела акцію «Юному пішоходові – світлоповертаюча стрічка!»

23.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Державтоінспекція Кіровоградської області цього тижня провела акцію в загальноосвітніх школах міста  «Юному пішоходові – світлоповертаюча стрічка!».

  У осінньо-зимовий період збільшується кількість ДТП з участю та вини пішоходів.  Однією з об’єктивних причин по праву можна вважати скорочення світлового дня, погіршення погодних умов, але й не варто забувати про зневагу до існуючих норм і правил поведінки на дорозі.

   Як показує досвід досліджень завдяки світловідбиваючим елементам кількість наїздів на пішоходів у нічну пору доби знижується у сім – вісім разів, адже флікер у світлі фар автівки помітний за 300 метрів. Це дає можливість водію зорієнтуватись та уникнути наїзду на пішохода.  Саме про необхідність  світлоповертаючих засобів, як елементу захисту пішоходів  в темний час доби на проїзній частині розповідали школярам обласного центру інспектори ДАІ.  Працівники Державтоінспекції побували більш ніж у 20 навчальних закладах міста, під час цих зустрічей кожен учень отримав світлоповертаючу стрічку.

   Школярі пообіцяли  використовувати дані засоби захисту.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто