За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили сумнівну автівку із сумнівними реєстраційними документами

23.06.2017 от Сектор профілактичної роботи

У Знам’янському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «АUDI A6», під керуванням 33-річного мешканця обласного центру.

У ході  проведення перевірки документів правоохоронці запідозрили, що свідоцтво про реєстрацію має елементи підробки. Також при перевірці легковика за обліковими системами Національної поліції працівники поліції виявили розбіжності між записами у реєстраційних документах та обліковими даними, і безпосередньо – номерами агрегатів автівки. До того ж було виявлено, що згідно з обліковими даними свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу узагалі належить зовсім іншому автомобілю, який до того ж перебуває у розшуку.

Інформацію про це внесено до Єдиного обліку. Наразі тривають слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто