За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські Кіровоградщини навчають малечу основам безпечної поведінки на дорозі у пришкільних таборах

21.06.2017 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині тривають літні шкільні канікули. У наймолодших учасників дорожнього руху додалося безліч турбот та розваг. На сьогодні вони ще відвідують пришкільні оздоровчі табори, проте незабаром залишаться поза увагою своїх педагогів та вихователів. Саме тому правоохоронці із освітянами максимально активізували правовиховну роз’яснювальну роботу серед учнів молодшої школи – одних із найменших учасників дорожнього руху, аби закріпити у маленьких голівках основні ази дорожньої абетки та застерегти малечу від легковажності на дорозі.

Для цього використовуються різні форми та методи профілактичної роботи. Це і зустрічі безпосередньо з дітлахами на літніх майданчиках, де проводяться тематичні бесіди, конкурси та вікторини. Також поліцейські Кіровоградщини проводять профілактичні екскурсії безпосередньо до підрозділів поліції, де маленьких учасників дорожнього руху знайомлять із роботою правоохоронців із середини, демонструючи основне призначення служби, яка відповідає за безпеку на автодорогах, так і розповідають малечі про сумні наслідки нехтування Правилами дорожнього руху, закликаючи дітей до безумовного їх дотримання, і наголошуючи на тому, що власна безпека – справа рух кожного.

Цього разу до правоохоронців, які відповідають за безпеку дорожнього руху, управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області завітали першокласники кропивницької ЗОШ №26, відвідувачі пришкільного табору.

Дітки познайомилися із роботою підрозділу поліції та оглянули патрульний автомобіль роти реагування патрульної поліції, на якому поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху на автодорогах державного значення. Малеча із захватом слухала розповіді правоохоронців про особливості служби у поліції. Після цього маленькі гості завітали до музейної кімнати історії розвитку та становлення правоохоронної структури, яка забезпечувала безпеку дорожнього руху та боролась із злочинністю на автодорогах рідного краю. І хоча відвідувачі ще зовсім маленькі, проте уважно слухали розповіді екскурсоводів у погонах, адже музейна експозиція охоплює значний проміжок часу нашої історії, починаючи ще із тридцятих років ХХ століття.

І наостанок зустріч дітлахи завітали до майданчика, на якому зберігаються транспортні засоби, водії котрих грубо порушили правила дорожнього руху, що у подальшому призвело до трагічних наслідків – дорожніх аварій, під час яких загинули та травмувалися люди. Правоохоронці застерегли малечу від легковажної поведінки під час участі у дорожньому русі та зауважили, що дорога, на жаль, – не прощає помилок.

На згадку поліцейські вручили маленьким гостям тематичні посібники для батьків, щоб ті разом з ними під час літніх шкільних канікул вивчали основні елементи дорожньої абетки для наймолодших учасників дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто