За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Знову гинуть пішоходи

25.10.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

  Наїзди на пішоходів є найсерйознішим видом дорожньо-транспортних пригод. Людина від зіткнення з транспортним засобом отримує множинні травми, часом не сумісні з життям.

   Так, 22 жовтня 2011 року близько 22.00 год. в м. Гайвороні по вул. Гайворонській 34-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Ваз 2109», здійснив наїзд на пішохода, який не очікувано вийшов на проїзну  частину.

    В результаті ДТП 93-річний місцевий житель отримав тілесні ушкодження з якими був доставлений до Гайвронської ЦРЛ, де помер в реанімаційному відділенні.

   Державтоінспекція Кіровоградської області звертається до учасників дорожнього руху.

     Шановні пішоходи! Переходьте вулицю на позначених пішохідних переходах або там, де рух регулюється світлофором.

     Ні в якому разі не перебігайте дорогу перед транспортними засобами, що рухаються, адже це може призвести до невиправної біди.

     Будьте особливо уважні та обережні, рухаючись по дорозі в темний час доби та в умовах недостатньої видимості.

    Одягайте одяг з світловідображаючими елементами, що вчасно можуть помітити водії.

     Шановні водії! Постійно виявляйте попередженність у відношенні до пішоходів, надавайте їм перевагу в русі при проїзді перехресть і пішохідних переходів. Особливо будьте уважні в місцях можливої появи дітей на дорозі.

     Пам’ятайте, що дотримання Правил дорожнього руху допоможе уникнути нещасних випадків на автошляхах!

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто