За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські продовжують роз’яснювальну роботу серед водіїв

27.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

Профілактика дорожньо-транспортного травматизму продовжує бути головним питанням у повсякденній діяльності працівників поліції Кіровоградщини. Адже краще попередити та зарадити скоєнню адміністративного правопорушення, ніж пізніше спостерігати сумні наслідки недбальства водіїв на дорозі, у разі скоєння ними дорожньо-транспортних пригод, причинами яких часто є свідоме ігнорування правил дорожнього руху.

Саме превентивні заходи направлені на досягнення спільної мети, як правоохоронців, так і учасників дорожнього руху, – забезпечення безпеки на дорозі.

Цього тижня працівники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності зустрілися із водійським колективом публічного акціонерного товариства «Укрпошта». Щоденно десятки їх працівників беруть безпосередню участь у дорожньому русі, долаючи іноді за день близько тисячі кілометрів. На працівників «Укрпошти» чекають у найвіддаленіших куточках краю. Саме для того, аби їх водії постійно дотримувалися правил дорожнього руху та знали, що їх ігнорування може призвести до адмінвідповідальності, керівництво організації і проводить профілактичні зустрічі водіїв підприємства та поліцейських, які відповідають за безпеку дорожнього руху. Зустріч неабияк зацікавила людей, які вже мають чималий досвід руху за кермом.

У працівників «Укрпошти» виникло безліч питань: зміни у нинішньому законодавстві, що стосується сфери безпеки дорожнього руху, та діяльності правоохоронців, налагодження співробітництва щодо забезпечення безпеки дорожнього руху тощо. Усе це викликало жваве обговорення. На що поліцейські, у межах своєї компетенції, надали присутнім вичерпні відповіді та застерегли водіїв від необачності на шляхах та життєвої  необхідності безумовного дотримання правил дорожнього руху.

Адже безпеки на дорозі – справа спільна для всіх учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто