За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили причіп до вантажівки із сумнівними документами

28.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

На  47 кілометрі автодороги «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв», у Кіровоградському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили вантажний автомобіль з причепом-платформою.

У ході  проведення перевірки було виявлено, що номери на причепі не співпадають із записами у реєстраційних документах, а у подальшому, під час звірки із наявними обліками Національної поліції, встановлено, що вони взагалі належать іншому транспортному засобові.

Інформацію про це внесено до Єдиного обліку, а транспортний засіб було затримано. Наразі тривають слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто