За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські продовжують навчати дітей правилами безпечної поведінки на дорозі

27.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

Збереження життя і здоров’я дітей було і залишається пріоритетом у діяльності працівників поліції. Цього тижня поліцейські завітали до Балахівської загальноосвітньої школи Петрівського району, де провели для учнів 10-го класу тематичний урок з безпеки дорожнього руху «Я йду по дорозі!».

Інспектор з дорожнього нагляду Петрівського відділення поліції Наталія Рудяченко з перших хвилин зустрічі заволоділа увагою підлітків, розповідаючи повчальні історії про сумні наслідки недотримання Правил дорожнього руху, необережність на дорозі, основні причини дорожньо-транспортних пригод та навела декілька прикладів, як таких ситуацій уникнути. До того ж кожен учень мав нагоду продемонструвати власні знання правил дорожнього руху, беручи участь у тематичній вікторині.

Також працівники поліції нагадали юним пішоходам про небезпеку, яка може чекати на них під час участі у дорожньому русі в темний час доби та порадили позначати себе у темряві за допомогою світловідбиваючих елементів.

Зайвий раз хочеться нагадати батькам, учителям та водіям, що тільки разом ми зможемо відвернути біду від наших дітей. Саме своїм прикладом вихованої поведінки на проїзній частині ми навчимо дитину бути зразковим учасником дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто