За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині відбулося зіткнення двох легковиків

24.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

У Кіровоградському районі водій автомобіля «Фольксваген Транспортер», під час повороту ліворуч не надав перевагу в русі автомобіль «Шевролет Авео», та зіткнувся з ним.

За попередніми даними, на 701 кілометрі автодороги «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» водій автомобіля «Фольксваген Транспортер», повертаючи ліворуч, не увімкнув покажчик повороту, не надав перевагу в русі автомобілю «Шевролет Авео», котрий рухався головною дорогою, та зіткнувся з ним.

На щастя, у цій дорожньо-транспортній пригоді обійшлося без постраждалих.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте взаємоввічливими, уважними та обережними на шляхах! Не порушуйте правила дорожнього руху! Пам’ятайте, що наші життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху, лише у наших з вами руках!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто