За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили вантажівку, якою перевозили екскаватор сумнівного походження

23.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 10 кілометрі автодороги «Південний обхід м. Кропивницького» поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Мерседес Актрос» з причепом, під керуванням 49-річного мешканця Черкащини.

Вантажівка перевозила екскаватор  «Катерпілер». Під час перевірки було встановлено, що екскаватор не зареєстрований в Україні та перевозився без належних документів та з порушеннями митних правил.

Транспортні засоби було затримано, а інформацію про це внесено до Єдиного обліку. Наразі тривають слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто