За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Управління безпеки дорожнього руху вітає освітян України з професійним святом!

30.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

Від усієї душі бажаємо вам та вашим сім’ям щастя,  здоров’я, добробуту, тепла і  миру.

Професія вчителя надзвичайно важлива для суспільства. Саме вчителі на різних етапах формують в людині, необхідні для подальшого життя навички, розвивають комунікативні, пізнавальні  якості, допомагають удосконалювати таланти, закладені природою.

Висловлюємо вам щиру подяку за вашу щоденну, кропітку працю,  виховання майбутнього покоління та співпрацю з підрозділами Національної поліції щодо навчання дітей правилам безпечної поведінки на дорозі.

Сподіваємося, що разом ми зможемо зробити життя наших дітей більш безпечним, щасливим та цікавим.

Творчих вам успіхів, шановні освітяни, наснаги, терпіння та безграничної людської шани!

Зі святом!

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто