За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські навчають школярів правилам поведінки на дорозі

21.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

Кіровоградські правоохоронці продовжують профілактичну роботу щодо пропагування безумовного дотримання правил дорожнього руху серед юних учасників дорожнього руху.

Працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху, часті гості в учнівських колективах навчальних закладів області. Адже питання травмування дітей під час участі в дорожньому русі – одне із найболючіших у повсякденній діяльності правоохоронців. І хоча неабиякої гостроти воно набуває наприкінці канікул та і перші навчальні дні під час адаптації дітей до навчального процесу та необхідності дотримання ними Правил дорожнього руху, проблема навчання правилам залишається актуальною протягом усього року. Кожна пора і період вимагають своєрідних підходів до роботи.

Цього разу співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в області завітали до кіровоградського облкомплексу «Гімназія-інтернат – школа мистецтв», де провели тематичну лекцію-бесіду для учнів старших класів. Під час зустрічі поліцейські нагадали школярам про необхідність безумовного дотримання правил дорожнього руху, як основного закону дороги, та звернули їхню увагу на особливості участі у дорожньому русі в темний час доби.

Навчання основним правилам дорожнього руху школярів – одне із найголовніших завдань у профілактичній роботі правоохоронців. Учні загальноосвітніх навчально-виховних закладів області після літніх канікул повернулися за парти. Правоохоронці ж періодично нагадуватимуть їм про основи безпечної поведінки на дорозі та застерігатимуть школярів від необачності, нерозважливості та від того, що дорога, на жаль, не прощає помилок.

У свою чергу, правоохоронці Кіровоградщини нагадують! Шановні батьки! Будьте для дітей прикладом зразкової поведінки на дорозі!

Шановні водії! Не порушуйте Правил дорожнього руху, зменшуйте швидкість поблизу пішохідних переходів, будьте пильні і уважні під час руху біля навчальних закладів.

Збережемо життя дітей разом! Пам’ятайте – чужих дітей не буває!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто