За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські Кіровоградщини навчають наймолодших школярів азам дорожньої грамоти

19.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

Усі ми – родом з дитинства. Самосвідомість кожної особистості закладається власне з народження. Пізніше, коли дитина соціалізується, до всебічного процесу виховання, крім батьків, долучаються і інші – оточення, вихователі, педагоги тощо.

Не залишаються осторонь від виховання законослухняних учасників дорожнього руху і працівники поліції, відповідальні за безпеку руху. Тому вони часті гості у дитячих колективах і, насамперед, у навчальних закладах – серед найменших – учнів молодшої школи.

Цього тижня співробітники відділу безпеки дорожнього руху завітали до учнів 1-х класів НВО «Багатопрофільний ліцей ФМШ – ЗШ І-ІІІ ст. №18» обласного центру. Під час зустрічі поліцейські нагадали школярам про необхідність безумовного дотримання правил дорожнього руху, як основного закону дороги, та звернули їхню увагу на особливості участі у дорожньому русі в темний час доби.

Та, незважаючи на вік дітлахів, всі вони активно брали активну участь в обговоренні даної теми, були уважними та допитливими. Наостанок, для закріплення вивченого матеріалу, першачки взяли активну участь у тематичній вікторині, під час якої були визначені найкращі знавці дорожньої абетки серед учнів перших класів даного навчального закладу.

Хочеться сподіватися, що ці діти зроблять належні висновки після зустрічі із поліцейськими, а в майбутньому стануть законослухняними учасниками дорожнього руху. А нам дорослим слід пам’ятати, що збереження життя та здоров’я маленьких учасників дорожнього руху – спільна справа для всіх нас: і педагогів, і правоохоронців, і батьків. Навчити, застерегти та попередити – основні моменти у вивченні основних азів дорожньої грамоти для наймолодших!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто