За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!»

19.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

У рамках загальнодержавних профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!» весь особовий склад підрозділів поліції, які відповідальні за безпеку дорожнього руху, залучений для проведення тематичних уроків із вивчення дорожньої грамоти. За всіма навчальними закладами Кіровоградщини закріплені працівники поліції, які проводять для неповнолітніх уроки з безпеки дорожнього руху, на яких демонструють повчальні відеоролики, цікаві картинки та проводять вікторини на знання Правил дорожнього руху.

Цього разу працівники поліції завітали до учнів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградського району. Співробітники відділу безпеки дорожнього руху та поліцейські роти дорожньо-патрульної служби розповіли школярам про особливості безпечної поведінки учасників дорожнього руху на дорогах сільської місцевості, зокрема, у темний час доби.

До проведення тематичного заходу долучилися учні усіх класів школи. Школярам різних вікових категорій було цікаво поспілкуватися із поліцейськими на тему безпечної поведінки на дорогах та дізнатися про специфіку роботи поліцейських щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Крім того, діти підготували безліч запитань, серед яких – основними були: правила особистої безпеки та поведінки на дорозі, Правила дорожнього руху для водіїв-скутеристів та велосипедистів, основні причини дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, зміни в законодавстві України, що стосуються Правил, експлуатації транспортних засобів та багато інших.

Незважаючи на різний вік учнів, всі вони активно брали участь в обговоренні таких серйозних питань, були уважними та допитливими. Сподіваємося, що всі вони у майбутньому стануть свідомими учасниками дорожнього руху, і своїм прикладом будуть навчати інших. У свою чергу, працівники поліції не припиняють роботу з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму та разом з органами освіти будуть проводити подібні заходи протягом всього навчального року.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто