За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські роти дорожньо-патрульної служби продовжують боротьбу з пияцтвом за кермом

22.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

Поліцейські роти дорожньо-патрульної служби як завжди здійснювали нагляд за дорожнім рухом та патрулювали дороги державного та місцевого значення.

У м. Світловодську працівники поліції зупинили та припинили порушення правил дорожнього руху водієм мопеду, який своїми діями наражав на небезпеку життя та здоров’я інших його учасників. І, як виявилося, це не найгрубіше порушення ПДР, яке дозволив на той момент собі горе-водій.

Після зупинки транспортного засобу правоохоронці виявили, що водій-порушник перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. За допомогою алкотестеру «Драгер» поліцейські одразу ж встановили ступінь сп’яніння чоловіка, яке склало 0,91 проміле, що майже в п’ять разів перевищує норму.

Поліцейськими складені відповідні матеріали про адміністративні правопорушення, які в подальшому були скеровані до суду.

Шановні водії! Поліцейські Кіровоградщини вкотре закликають вас відмовлятися від керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Бережіть власні життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто