За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпечне дитинство: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

19.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

Відзавтра і до 20 вересня в Україні триватимуть профілактичні заходи,  під час яких працівники поліції посилять контроль за дитячою безпекою на дорогах. Такі заходи в нашій країні проводяться щорічно, й вже стали доброю традицією.

Для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року, будуть здійснені обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Також, у перші дні вересня працівники поліції проведуть у школах уроки дорожньої безпеки та нагадають дітлахам призабуті за літні канікули правила. Крім того, поза межами навчальних закладів правоохоронці забезпечать контроль за поведінкою юних пішоходів.

Варто бути більш обережними і водіям авто: не забувайте, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважними до маленьких пішоходів. При перевезенні дітей в авто не забувайте використовувати дитячі автокрісла та ремені безпеки.

Приділити більше уваги малечі потрібно й батькам. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила дорожньої абетки, пройдіть з ними маршрутом від будинку до навчального закладу, обов’язково зверніть увагу на особливості дорожнього руху. І не забувайте: найкраще навчання – ваш особистий приклад правильної та відповідальної поведінки.

За матеріалами прес-служби

управління безпеки дорожнього руху

ДПД НП України


Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто