За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські роти ДПС виявили нетверезого керманича автобуса

19.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

На території нашого краю тривають профілактичні заходи загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху, у рамках якого поліцейські проводять спеціальні заходи задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах та крадіжок автотранспорту.

Зокрема, правоохоронцями особлива увага приділяється виявленню та припиненню кермування транспортними засобами водіями у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Проте деякі горе-водії на полишають цієї ганебної звички – звички сісти за кермо напідпитку, не зважаючи на те, що своїми діями вони наражають на небезпеку власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху.

Черговий такий випадок був зафіксований у місті Новоукраїнка. Під час нагляду за дорожнім рухом поліцейські роти дорожньо-патрульної служби за порушення правил зупинили мікроавтобус «ГАЗ-322132НГ». При спілкуванні з водієм транспортного засобу правоохоронці запідозрили, що останній перебуває за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Після освідчення на алкотестері «Драгер» поліцейські визначили ступінь сп’яніння керманича, який склав 0, 64 проміле.

Відносно горе-водія складені відповідні матеріали про адміністративні правопорушення та направлені до судових інстанцій, які і вирішуватимуть його подальшу долю.

Поліція Кіровоградщини вкотре нагадує, що п’яний за кермом – це злочинець! Цінуйте власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто