За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські роти дорожньо-патрульної служби продовжують боротьбу з пияцтвом за кермом

14.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями, під час нагляду за дорожнім рухом поліцейські роти дорожньо-патрульної служби виявили та припинили два грубих порушення правил дорожнього руху водіями транспортних засобів. Одне з них – під час профілактичного відпрацювання та забезпечення безпеки дорожнього руху поліцейськими роти ДПС у місті Олександрія.

Там водій легковика «дозволив» сісти собі за кермо автівки після вживання алкогольних напоїв. Ступінь сп’яніння після проведення експертизи за допомогою алкотестера «Драгер» у водія склав 1,12 проміле.

Ще одного любителя «гострих відчуттів» поліцейські роти ДПС зупинили за порушення правил дорожнього руху на автодорозі під обласним центром.   До того ж досвідчені правоохоронці помітили, що водій перебуває за кермом у нетверезому стані. Цього разу алкотестер «Драгер» засвідчив ступінь сп’яніння  - у 0, 28 проміле, що теж перевищує дозволену чинними законодавством норму.

Наразі за даними фактами проводяться відповідні перевірки. Про подальшу долю цих горе-керманичів прийматимуть рішення судові інстанціїї.

Шановні водії! Поліцейські Кіровоградщини вкотре закликають вас відмовлятися від керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Бережіть власні життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто