За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Спрощено процедуру оформлення дозволів на встановлення зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг

08.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Аби підтримати економіку та створити сприятливі умови для розвитку бізнесу державні структури максимально спрощують процедуру оформлення дозвільних документів у різних сферах господарської діяльності. Не стала виключенням і Національна поліції України.

Наразі мова йде про оформлення дозволів на розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг поза межами населених пунктів. Відсьогодні розгляд відповідних матеріалів буде здійснюватися фахівцями управлінь превентивної діяльності ГУ НП регіонів, тобто на обласному рівні (раніше – центральний апарат Національної поліції України).

Такий крок дозволить впорядкувати діловодство в цій сфері згідно  децентралізації, значно скоротити час на погодження таких документів та зробить процедуру зручною для підприємців.

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто