За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські роти дорожньо-патрульної служби Кіровоградщини виявили чергового нетверезого керманича

04.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Істину про те, що нетверезий за кермом – злочинець, ніхто не заперечуватиме. Проте деяких водіїв не лякають ні адміністративна відповідальність за поїздку у стані сп’яніння, ні кримінальна – у разі скоєння дорожньо-транспортної пригоди після поїздки «з вітерцем та під мухою». Вражає безвідповідальність деяких керманичів, коли вони, дозволивши собі сісти за кермо  у неадекватному стані, наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху. У свою чергу, поліцейські Кіровоградщини продовжують виявляти та припиняти подібні правопорушення на дорогах.

Так, днями під час нагляду за дорожнім рухом  поліцейські роти дорожньо-патрульної служби на стаціонарному посту ДПС, що розташований у селищі Олександрівка, на перехресті автошляхів державного значення Київ – Знам’янка та Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв у транспортному потоці помітили автомобіль «ДЕО Сенс» із механічними пошкодженнями, характерними для ДТП. Працівники поліції вирішили дізнатися про причину зазначених пошкоджень. Під час спілкування із водієм правоохоронці зауважили, що останній перебуває за кермом із явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Після освідчення на алкотестері «Драгер» виявили і ступінь сп’яніння горе-водія – 2, 28 проміле, що більше, ніж у десять разів перевищує встановлену норму.

Також вразило досвідчених правоохоронців і те, що нетверезий керманич займається перевезенням пасажирів. Отже наражає на небезпеку не лише власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я чималої кількості інших учасників дорожнього руху. На водія складені відповідні матеріали про вчинене адміністративне правопорушення, які у подальшому були скеровані до судових інстанцій. Автівку, якою кермував правопорушник, вилучено із транспортного потоку та доставлено на зберігання до спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів.

Поліція Кіровоградщини вкотре нагадує, що п’яний за кермом – це злочинець! Цінуйте власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто