За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У відділі безпеки дорожнього руху пройшли заняття із вивчення законодавства щодо перевезення небезпечних вантажів

22.06.2016 от Сектор профілактичної роботи

Комплекс цільових заходів щодо дотримання вимог законодавства у сфері перевезення небезпечних триватиме в Україні до 30 червня. У цей період правоохоронці здійснюють посилений контроль  за дотриманням законодавства водіями, які здійснюють перевезення небезпечних вантажів, перевіряють наявність у них необхідних документів.

Цього тижня у Кіровоградському регіональному навчальному центрі,  який здійснює підготовку та навчання водіїв, що займаються перевезенням небезпечних вантажів, зібралися працівники відділень та відділів поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху на місцях.

На базі навчального центру для поліцейських пройшли теоретичні навчання щодо вивчення основних вимог у сфері законодавства щодо перевезення небезпечних вантажів та можливих змін з цього приводу. Також до відома присутніх був доведений основний перелік документів, який повинен бути у водіїв, які займаються перевезенням небезпечних вантажів.

Зокрема, у водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі мають бути в наявності  свідоцтво про допущення ТЗ до перевезення визначених небезпечних вантажів, ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв, письмові інструкції на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, погодження дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданого підрозділами превентивної діяльності апарату та головних управлінь Національної поліції.

Також фахівці навчального центру звернули увагу поліцейських на відповідність маркування транспортних засобів, якими перевозяться відповідні категорії вантажів,  інформаційними таблицями або знаками  табло небезпеки, чинності та належному оформленню перевізних документів. У подальшому правоохоронці слідкуватимуть за дотриманням водіями зазначеної категорії норм та стандартів  у цій сфері безпосередньо на автошляхах.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто