За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Дарувати тепло свого серця тим, хто його найбільше потребує і чекає.

26.09.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

       З надзвичайною теплотою та щирістю зустріли працівників Державтоінспекції вихованці дитячого будинку-інтернату «Барвінок». На превеликий жаль, це діти, поряд з якими за якихось несправедливих обставин не має найрідніших, найдорожчих людей-батьків.

      У закладі «Барвінку» дітлахи показали, як вони живуть, розповідали про себе, досягнення в навчанні, свою велику дружню родину.

       Керівник профілактичної роботи УДАІ Наталя Радул розповідала також про свою професію, та головну мету з якою вона завітала до них.

       Діти уважно слухали, як треба поводитись на проїзній частині, та у громадському транспорті, а також  які насліди можуть чекати тих хто ігнорує правила  дорожнього руху.

      Допитливі оченята світилися яскравими вогниками надії, дітлахи з радістю спілкувалися з гостями.

   Робити добрі справи, дарувати тепло свого серця тим, хто його найбільше потребує і чекає, завжди приємно.

   У дитинстві всі люблять солодощі, тому дітлахи отримали від правоохоронців солодощі та фрукти.   

                                                                

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто