За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Останній дзвоник та випускні вечори: безпека дітей залежить від кожного з нас

27.05.2016 от Сектор профілактичної роботи

На порозі довгоочікувані літні шкільні канікули і сьогодні пролунає останній дзвоник для юних учасників дорожнього руху. Стало доброю традицією напередодні дитячих канікул проведення Днів безпеки дорожнього руху.

Уже з наступного тижня на вулицях населених пунктів значно побільшає дітей. Звільнені від шкільних занять, вони максимум часу будуть проводити на вулиці, тож водіям слід бути більш обережними, а батькам пам’ятати про необхідність нагадування малечі про правила поведінки на дорозі.

Напередодні шкільних канікул працівники поліції проводять лекції та тематичні уроки, нагадують малюкам ази дорожньої абетки, а дорослим про необхідність використання світлоповертаючих елементів. Крім того, під час літнього відпочинку правоохоронці посилять контроль за перевезенням організованих груп дітей, адже частина юних учасників дорожнього руху відправиться на екскурсії та відпочинок до мальовничих містечок нашої країни.

У цей період водіям потрібно бути особливо уважними при проїзді місць відпочинку, парків, житлової зони. Пам’ятайте – забавившись, дитина часто стає неуважною, а її поведінка часом буває не передбачуваною.

Радимо батькам не забувати: найкращий спосіб навчити дітей безпечній поведінці на дорозі, це – власний приклад. Малеча часто копіює поведінку дорослих, тож чим ретельніше ви будете дотримуватися правил дорожнього руху, тим менше буде приводів для хвилювання за власну дитину.

Управління безпеки дорожнього руху

Департаменту превентивної діяльності

Національної поліції України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто