За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Кіровоградські правоохоронці нагадують, що незабаром – літні шкільні канікули

26.05.2016 от Сектор профілактичної роботи

Попередження та профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму – один із головних напрямків роботи  правоохоронців.

Наближаються літні шкільні канікули. З настанням канікул проїжджа частина вулиць населених пунктів області поповниться юними учасниками дорожнього руху. У вільний від навчання час вони частіше будуть на свіжому повітрі, гратимуться на вулиці, і тут їх неминуче чекає зустріч з дорогою.


Напередодні  шкільних канікул працівники поліції продовжують проводити профілактичні заходи для запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму – відвідують загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади, де проводять з дітьми профілактичні лекції – бесіди з питань безпеки дорожнього руху.

Днями працівники відділу безпеки дорожнього руху та поліцейські роти дорожньо-патрульної служби вирішили у доступній та веселій формі розповісти малюкам та вихователям кіровоградського дитячого садочку №47 «Дельфін» про правила поведінки на дорозі, як безпечно переходити дорогу, наслідки недотримання Правил дорожнього руху та запевнити дітлахів у необхідності вивчати норми поведінки на проїзній частині. Поліцейські провели з вихованцями садочку роз’яснювальну бесіду, у ході якої нагадали діткам основні вимоги дорожніх знаків, які повинні знати юні пішоходи.

Також малеча познайомилась із роботою поліцейського безпосередньо під час нагляду за дорожнім рухом та забезпечення його безпеки за допомогою патрульного автомобіля. Малята запевнили гостей, що розуміють, що робота поліцейського роти дорожньо-патрульної служби вкрай потрібна, аби порядок був на дорозі. Зустріч пройшла у веселій та невимушеній атмосфері.

Правоохоронці сподіваються, що такі зустрічі принесуть необхідні знання і уміння, аби діти відчували себе безпечно на проїзній частині, знали основні Правила дорожнього руху та навчали інших.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто