За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники відділу безпеки дорожнього руху взяли участь у проведенні AutoQuest для чарівних жінок на Кіровоградщині

29.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями на Кіровоградщині в Тойота Центр Кіровоград “Мотор-Олві” відбувся AutoQuest для чарівних жінок. Цікаві завдання очікували на них – вони відгадували зашифровані вирази, розкладали в ряд усі одинадцять поколінь Toyota Corolla та вправно складали “багаж” в Toyota Yaris. Дуже гарні результати показали жінки і в практичних навичках – за 4 хвилини змогли замінити всі колеса в автомобілі та складали тестові іспити зі знання правил дорожнього руху.

До проведення AutoQuest для чарівних жінок долучилися і працівники відділу безпеки дорожнього руху. Поліцейські екзаменували учасниць на теоретичному етапі – знанні основних вимог правил дорожнього руху, та на практичному – екстремальному водінні автівок на смузі перешкод.

Правоохоронці перед початком змагань провели також профілактичну бесіду із учасниками змагань щодо неприпустимості порушення правил дорожнього руху під час участі у ньому. Адже, це – їхні життя та здоров’я, а також безпека оточуючих. Поліцейські навели характерні приклади нехтування основних вимог закону дороги та роз’яснили жінкам-водіям сумні та трагічні наслідки недотримання культури поведінки на дорозі.

Лише ввічлива та тактовна поведінка на дорозі – запорука успіху під час участі у дорожньому русі. Адже, на жаль, дорога – не прощає помилок.

Хочеться сподіватися, що всі учасниці квесту і надалі будуть законослухняними водіями та демонструватимуть позитивний досвід безпечного водіння для інших учасників дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто