За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Великодні свята поліція забезпечить безпеку учасників дорожнього руху біля культових споруд

29.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

У ці дні значно збільшується дорожній трафік та рух пішоходів біля церков та храмів, тож поліція працює в посиленому режимі. Натомість, аби Великдень приніс у вашу домівку тільки щастя та радість, учасникам дорожнього руху варто пам’ятати про дотримання правил поведінки на дорозі.

Зокрема, водіям необхідно дотримуватись швидкісного режиму, правил маневрування, бути уважними та взаємоввічливими, ні в якому разі не сідати за кермо в нетверезому стані. Не забувайте, на дорозі ви відповідальні не тільки за себе, але й за оточуючих.

Заходів безпеки потрібно дотримуватись і пішоходам – переходьте дорогу тільки у встановленому місці, не вибігайте зненацька на дорогу, в темну пору доби використовуйте світлоповертаючі елементи.

Аби не створювати проблеми з паркуванням авто та рухом транспорту взагалі, у великих містах України, рекомендуємо громадянам за можливості скористатися послугами громадського транспорту.

Нагадуємо, поліція України завжди готова надати допомогу, всім, хто її потребує. Бажаємо всім учасникам дорожнього руху божої благодаті та миру, світлих, сповнених надії та радості свят. Нехай Великодні дзвони принесуть у ваш дім достаток, спокій і благополуччя, додадуть вашим рідним та близьким здоров’я та витримки, наповнять серце добром і милосердям.

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто