За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські Кіровоградщини закликали автовласників подбати про збереження своїх автівок

29.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями співробітники підрозділу, який здійснює нагляд за безпекою дорожнього руху у місті Олександрії та районі, провели профілактичний рейд серед автовласників, роз’яснюючи їм основні секрети збереження власних транспортних засобів від незаконних посягань з боку можливих зловмисників.

Ні для кого не секрет, що у більшості випадків незаконні заволодіння транспортними засобами провокують самі водії, залишаючи їх напризволяще. Керманичі зберігають свою власність у дворах багатоповерхівок, на стоянках біля супермаркетів та у погано освітлених місцях. Іноді на вулицях ми можемо спостерігати за тим, як водії, залишивши авто незамкненим, а іноді і зовсім не вимикаючи двигун, поспішають до найближчого кіоску чи магазину. Така халатність з боку самих автовласників може призвести до втрати як цінних речей, що знаходяться в транспортному засобі, так і самого автомобіля.

Під час профілактичних заходів правоохоронці за допомогою тематичних пам’яток радили водіям не залишати свої авто у місцях вільного до них доступу.

Будь-якому автовласнику не можна забувати, що залишені на тривалий час без нагляду автомобілі стають легкою здобиччю автокрадіїв: сам автомобіль, вміст салону, багажника, потім колеса, лобове скло.

Основна мета подібних профілактичних бесід – нагадати водіям про відповідальність за безпеку власного авто та вибір надійного місця для його зберігання.

Шановні власники транспортних засобів! Потурбуйтеся про безпеку вашого автомобіля, зробіть все можливе, аби ваш транспортний засіб не став здобиччю для крадіїв. Якщо все таки сталося неминуче – не займайтеся пошуками самостійно! Негайно зверніться до найближчого відділення поліції або зателефонуйте за номером 35-75-06 чи 102. При розкритті такого злочину велике значення має часовий чинник, тобто чим швидше потерпілий звернувся до правоохоронців, тим більше шансів знайти вкрадений транспортний засіб.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто