За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські роти ДПС виявили автомобіль, яким незаконно заволоділи на сході держави

26.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями під час нагляду за дорожнім рухом поліцейськими роти ДПС при ГУНП в Кіровоградській області у місті Олександрія у транспортному потоці був помічений автомобіль Опель Омега, який розшукувався правоохоронними органами Луганської області.

На місце затримання негайно викликали слідчо-оперативну групу, після чого транспортний засіб доставили до спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів. Інформацію про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, наразі тривають слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто