За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Застереження під час складних погодних умов

09.02.2016 от Сектор профілактичної роботи

Доволі багато дорожньо-транспортних пригод стаються в умовах обмеженої видимості. Проте часто водії просто не можуть відмовитись від поїздки, і вимушені рухатися в умовах сильного дощу, туману або снігу. У таких випадках, аби уберегтися від непередбачуваних ситуацій на дорозі, потрібно бути максимально уважними та обережними, дотримуватися Правил дорожнього руху та слідкувати за справністю свого автомобіля.

Туман сильно зменшує зону видимості, сприяє обману зору, ускладнює орієнтування. Під час руху особливо уважними потрібно бути біля світлофорів. Його кольори, крім червоного, в тумані змінюють своє забарвлення: зелений стає жовтуватим, а жовтий набуває червоного відтінку. Наближаючись до світлофору, потрібно знизити швидкість та уважно придивитись до його сигналів.

Крім того, туман впливає на психіку людини: погана видимість, постійна зосередженість, раптова поява з туману іншого транспортного засобу чи пішохода – викликає сильну нервову напругу у водія. Очі швидко втомлюються і це знижує здатність водія швидко реагувати на зміну дорожньої ситуації. Під час туману можна помилитися з вибором дороги, орієнтири закриті туманом, перехресть не видно.

Правоохоронці Кіровоградщини закликають водіїв бути максимально уважними в умовах туману, коли дуже важко витримати безпечну дистанцію до інших транспортних засобів. Потрібно обирати таку швидкість, яка дозволить зупинити автомобіль у випадку непередбачуваної ситуації та уникнути аварії. Особливо уважними потрібно бути біля пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту.

Поліція рекомендує батькам звернути увагу дітей на складну дорожню ситуацію та повторити правила безпечного переходу проїзної частини.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто