За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Порядок заміни водійського посвідчення

13.09.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

Згідно з п. 26 Положення про порядок видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 08.05.1993. №340 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009. №511 особам, які протягом останніх 12 місяців не керували транспортними засобами, обмін посвідчення водія проводиться після складання теоретичного і практичного іспитів).                                                                                                                                            

У зв’язку з набранням 7 вересня 2011 року  чинності постанови Кабінету Міністрів від 31.08. 2011.  №922  Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, обмін  посвідчення водія у реєстраційно-екзаменаційних підрозділах Державтоінспекції МВС України проводиться без складання іспитів.                                                                                                            

На даний час, для обміну посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії, усім бажаючим необхідно звертатися до працівників реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції УМВС України в області, та мати при собі: паспорт громадянина України, медичну довідку, картку водія,(у разі її відсутності підтвердження з того РЕП ДАЇ де отримувалось  посвідчення), дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,0 см.(бажано на темному фоні і на матовій основі),та посвідчення водія яке підлягае обміну.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто