За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ провели оперативно-профілактичне відпрацювання «Нічне місто»

29.08.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Працівниками Управління ДАІ  26 серпня 2011 року з 22.00 год. до 05.00 год. в місті Кіровограді  проводилось оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Нічне місто».

  Його мета – зміцнення дисципліни учасників дорожнього руху, активізація роботи щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму,  попередження та розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами.

   У період відпрацювання  задокументовано 6 фактів  порушень правил  дорожнього руху, з них:  керування у стані алкогольного сп’яніння – 3, порушення правил проїзду перехресть – 1, порушення правил проїзду пішохідного переходу – 1, керування транспортним засобом без документів – 1.  Під час відпрацювання дорожньо-транспортних пригод та незаконних заволодінь транспортними засобами  допущено не було. 

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто