За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ Кіровоградщини провели акцію «SMS-ПДР»

29.08.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   В рамках всеукраїнської щорічної програми «Увага! Діти на дорогах! », яка проходить з 20-го серпня, співробітники Державтоінспекції Кіровоградщини провели акцію «SMS-ПДР».

   Відбувалося все таким чином: біля будівлі Кіровоградської міськради зібралися школярі, які роздавали перехожим листівки з текстом SMS. Його потрібно відправити друзям для того, щоб вони дотримувалися правил дорожнього руху.  Як повідомила виконуюча обов’язки начальника сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС в області Наталія Радул, мета акції «SMS-ПДД» – заохотити дітей (і дорослих) виконувати правила дорожнього руху, так як головне завдання на дорозі – це збереження людського життя і здоров’я.

   В акції «SMS-ПДР» взяли участь загін Юних інспекторів руху, який вже багато років функціонує при Компаніївській загально-освітній школі. Роздаючи листівки, діти закликали перехожих бути уважнішими на дорогах, щоб уникнути виникнення ДТП. Варто зазначити, що більшість людей  були здивовані ініціативністю школярів.

    Юні інспектори руху з ентузіазмом інформували перехожих про необхідність дотримуватися правил дорожнього руху. Взяти участь в акції змогли також і водії Кіровоградських маршруток.  Працівники Державтоінспекції проводили для них окремий інструктаж, а школярі з дозволу водіїв наклеювали на машини листівки з написом «Увага! Діти на дорозі! ».

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто