За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини продовжує навчати наймолодших учасників дорожнього руху безпечної поведінки на дорозі

25.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Цікавий тематичний захід із безпеки дорожнього руху серед наймолодших його учасників відбувся днями у кіровоградському дитячому садочку №43 «Горобинка».

До вихованців «Горобинки» у гості завітали працівники Державтоінспекції. Вартові доріг нагадали малятам основні ази дорожньої абетки та розповіли про роботу інспектора дорожньо-патрульної служби. Для закріплення вивченого матеріалу основ дорожньої грамоти провели тематичну вікторину, де були визначені кращі знавці правил дорожнього руху віком 5-6 років.

Особливий захват у малечі викликало знайомство зі службовим автомобілем ДАІ. Кожен з присутніх мав нагоду спробувати себе у ролі інспектора ДАІ, що викликало неабиякий захват як у хлопчиків, так і у дівчаток.

Дітлахи запевнили правоохоронців, що вони самі не порушують і не порушуватимуть правил дорожнього руху, а в майбутньому – приєднаються до лав вартових доріг, щоб боротися з недисциплінованими водіями та пішоходами, аби на шляхах Кіровоградщини не ставалися дорожні аварії та не страждали люди.

Також дітлахи порадували гостей імпровізованим концертом на тему безпеки дорожнього руху. Вихованці старших груп підготували тематичні віршики та пісні про вимоги основного Закону дороги, а хлопчики – танок інспектора ДАІ, який став сюрпризом для усіх учасників заходу. Під час танцю діти спробували передати усю важливість та необхідність роботи даівця під час нагляду за дорожнім рухом і забезпечення його безпеки.

Хочеться сподіватись, що ці діти запам’ятають подібну зустріч із вартовими доріг, зроблять для себе належні висновки та стануть законослухняними учасниками дорожнього руху в майбутньому.

Шановні учасники дорожнього руху! Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує: діти – найцінніше, що у нас є, вони беззахисні на дорозі. Дотримуйтесь правил дорожнього руху та власним прикладом привчайте наймолодших його учасників до дисципліни на дорозі!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто