За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: Безпека наймолодших учасників дорожнього руху залежить від кожного з нас

22.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Усі ми – родом з дитинства. Самосвідомість кожної особистості закладається власне з народження. Пізніше, коли дитина соціалізується, до всебічного процесу виховання, крім батьків, долучаються і інші – оточення, вихователі, педагоги тощо.

Не залишаються осторонь від виховання законослухняних учасників дорожнього руху і працівники Державтоінспекції. Тому вони часті гості у дитячих колективах і, насамперед, у дошкільних закладах – серед найменших.

Цього тижня працівники сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС України в області завітали до вихованців Кіровоградського дитячого садочку №41 «Золотий ключик», а працівники відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградського району – до кіровоградського дитячого садочку №63 «Посмішка», де долучилися до проведення у цих закладах тижня безпеки дорожнього руху.

Малеча із захватом зустріла інспекторів ДАІ. Вартові доріг нагадали малятам про необхідність дотримання основних вимог правил дорожнього руху для юних пішоходів. А дітлахи поділилися своїми здобутками у вивченні дорожньої абетки, чим неабияк порадували гостей. Малята запевнили, що знають до якого лиха може призвести нехтування правилами дорожнього руху, та запевнили, що самі не порушують та не порушуватимуть правил. У садочку №41 дітки продемонстрували виставку своїх малюнків, присвячених тематиці безпеки дорожнього руху, та продемонстрували серйозні знання із вивчення правил.

У садочку №63 інспектори ДАІ нагадали малюкам основні вимоги правил дорожнього руху, які необхідно знати юним пішоходам саме цієї вікової категорії.

У цих дошкільних закладах завжди із радістю зустрічають правоохоронців, ретельно готуються до зустрічей, чим неабияк радують гостей. Адже вартові доріг своїми розповідями лише підкреслюють ту риску щоденної наполегливої праці педагогів із вивчення дорожньої абетки з наймолодшими учасниками дорожнього руху – вихованцями садочків. Інспектори ДАІ лише закріплюють своїми бесідами раніше вивчений матеріал, тому що безпека дітей на дорозі – справа спільна! У цих дитячих колективах це розуміють, тому і ставлення до вивчення дорожньої грамоти у них – відповідальне.

Шановні учасники дорожнього руху! Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує, що діти – на дорозі! Будьте уважними та обережними на дорозі. Пам’ятайте: ваші власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих – у наших з вами руках. Бережіть одне одного!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто