За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Школярі ХХІ-го століття обирають безпечну дорогу до школи!»

21.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Робота із профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму для працівників Державтоінспекції Кіровоградщини не припиняється ніколи. І на території краю і надалі тривають профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!». Адже навчання дітей основним вимогам дорожньої грамоти – одне із головних завдань працівників підрозділів ДАІ області.

Не залишаються осторонь від проведення подібних профілактичних акцій і освітяни. Днями дещо неординарний захід з безпеки дорожнього руху провели учні та педагоги кіровоградської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. На завершення Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 6-х класів закладу був проведений спортивно-тематичний квест «Коли вирушаєш у путь, обережним будь». До його проведення долучилися і працівники Державтоінспекції області.

Учасники квесту за допомогою імпровізованого автопоїзда подорожували п’ятьма станціями. Зокрема, на 1-ій станції «Знавців» необхідно було продемонструвати та захистити знання елементарних вимог правил дорожнього руху.

На 2-ій станції «Піктографічній» слід було придумати і намалювати неіснуючий дорожній знак та захистити його, пояснивши для чого він призначений, довести його необхідність.

На 3-ій станції «Поетичній» юні мандрівники закінчували риму у поетичних віршах про правила дорожнього руху.

На 4-ій станції «Словарній» – пояснювали терміни із правил дорожнього руху.

І на останній – 5-ій «Експертній» – надавали експертну оцінку дорожній ситуації, яка була подана в тексті англійською мовою. Текст, до речі, спочатку треба було перекласти українською мовою, а потім вже проаналізувати та захистити своє бачення дорожньої пригоди, викладеної у ньому.

Під час змагань у спортивному залі навчального закладу емоції вирували просто неабиякі, адже кожна команда мала своїх уболівальників, котрі були налаштовані рішуче: на перемогу своїх представників! До того ж діти були переконані, що їхній клас – найкращий серед знавців правил дорожнього руху.

Суворому журі довелося чимало поміркувати, аби визначити переможця, адже усі діти – найкращі, і старанно підготувалися до тематичного квесту. Було прийняте рішення, що переможцями будуть усі, але кожен – на певному етапі змагань.

Хочеться зазначити, що подібні спортивно-тематичні заняття – новинка для нашого обласного центру, тому задоволення від подібного дійства та нові знання отримали всі його учасники: і загони, які брали безпосередню участь у перегонах, і вболівальники, і педагоги, і працівники ДАІ. Будемо сподіватися, що ці шестикласники на все життя запам’ятають основні правила дорожнього руху і в подальшому стануть дисциплінованими його учасниками!

Шановні дорослі! Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми збережемо життя та здоров’я наших дітей! Їхня безпека на дорозі залежить від кожного з нас!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто