За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Комплекс профілактичних заходів – «Перевізник»

20.08.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   З метою посилення державного контролю за безпекою пасажирських перевезень, станом утримання залізничних переїздів, дотримання водіями транспортних засобів вимог законодавства у сфері надання пасажирських послуг на території Кіровоградської області з 18 серпня по 5 вересня проводиться комплексне профілактичнихне відпрацювання  під умовною назвою «Перевізник».

  Перевіркам  підлягатимуть усі автоперевізники, особливу увагу при цьому звертатимуть на дотримання ними вимог безпеки дорожнього руху, а саме: режимів праці і відпочинку водіїв, проведення перед- та післярейсових технічних оглядів транспортних засобів і медичного огляду водіїв, рівня кваліфікації водіїв, а також належного реагування на допущені ними порушення Правил дорожнього руху.

   При перевірках технічного стану автобусів в автогосподарствах, автостанціях особливу увагу звертатимуть на справність запасних та аварійних виходів, укомплектованість засобами протипожежної безпеки, факти незаконного переобладнання автобусів, встановлення додаткових місць для сидіння, балонів для роботи на газовому паливі, які не відповідають вимогам безпеки та не призначені для заправки таким пальним.

   Цільовим перевіркам будуть підлягати  базові автопідприємства щодо виконання ними договірних умов з перевізниками (зберігання транспортних засобів, їх ремонту й  перед- та післярейсових технічних оглядів транспортних засобів, а також медичного огляду водіїв).

  Спільно із замовниками перевезень переглядатимуть існуючі маршрути пасажирських перевезень. У випадку виявлення маршрутів, які проходять через регульовані залізничні переїзди, що не обслуговуються черговим працівником, вирішуватимуть питання щодо приведення їх у відповідність до існуючих вимог або відкриття нових маршрутів.

  Робота нарядів ДПС ДАІ із документування грубих порушень допущених водіями автобусів буде проводитися з використанням засобів фото-, відео фіксації. Забезпечивши належне реагування на факти перевезення водіями автобусів пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортних засобів, а також порушень правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів, перевезення пасажирів на автобусному маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відсутність у водіїв комерційних транспортних засобів, належно оформлених дорожніх листів або ліцензійної картки, непроходження щозмінного передрейсового медичного огляду або контролю технічного стану транспортних засобів, відхилення від визначеного маршруту руху, зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки.

  З метою виявлення фактів керування водіями пасажирського транспорту у нетверезому стані, спільно з медичними працівниками територіальних медичних установ проводитимуть перевірки стану водіїв при виїзді на лінію та поверненні в гараж, а також на кінцевих зупинках маршрутів перевезення пасажирів.

    За результатами проведених перевірок буде  вжито відповідні заходи адміністративного впливу та за наявності підстав направлено подання на анулювання відповідних ліцензій.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто