За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщину із зони проведення АТО повернувся зведений загін працівників ДАІ

26.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Учора, 25 серпня, до Кіровограда повернулися працівники підрозділів ДАІ області, які, у складі зведеного загону, протягом місяця несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку на Сході нашої держави, у зоні проведення антитерористичної операції.

15 співробітників ДАІ Кіровоградщини несли службу на блокпостах поблизу м. Дружківки Донецької області.

Прибулих зустрічали в управлінні Державтоінспекції області рідні, колеги та друзі. Про повернення без втрат та про виконання усіх поставлених завдань доповів керівник зведеного загону Дмитро Кунерт.

Від імені присутніх прибулих привітав начальник УДАІ УМВС Володимир Величко:

- Інспектори ДАІ Кіровоградщини з травня минулого року працюють у зоні проведення антитерористичної операції, забезпечуючи супроводження військових вантажів, фільтрацію транспортних засобів, перевірку підозрілих осіб і виконують інші завдання, – підкреслив очільник підрозділу. – Сьогодні повернувся черговий зведений загін і на зміну кіровоградцям минулої доби заступили їх колеги з іншої області.

За кілька днів, після нетривалої відпустки, вартові доріг повернуться до охорони правопорядку й безпеки уже на автошляхах Кіровоградщини.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто