За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині працівники ДАІ забезпечували безпеку учасників велопробігу

25.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині відбувся ряд заходів, приурочених 24-ій річниці Незалежності України. Працівники підрозділів Державтоінспекції області працювали у посиленому режимі та забезпечували безпеку дорожнього руху та охорону громадського порядку учасникам усіх урочистих зібрань.

Зокрема, співробітники відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградського району забезпечували супровід колони – учасників велопробігу, присвяченого річниці Незалежності.

У свою чергу, Державтоінспекція Кіровоградщини вкотре звертається до всіх учасників дорожнього руху бути взаємоввічливими та уважними на шляхах нашого краю. Пам’ятайте, що ваші життя та здоров’я – у ваших руках! Поважайте один одного!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто