За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Увага! Діти – на дорозі!»

21.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині, як і в цілому у державі, 20 серпня 2015 року розпочалися профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!», адже збереження життя і здоров’я дітей було і залишається пріоритетом у діяльності Державтоінспекції. Кожній дитині, щоб стати свідомим учасником дорожнього руху, необхідно з раннього дитинства вивчати елементарні правила поведінки на вулицях і дорогах. Тому працівники ДАІ розпочинають навчання дітей із вивчення дорожньої грамоти, адже незабаром розпочнеться новий навчальний рік.

20 серпня працівники сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС завітали до підшефної Світловодської спеціальної школи-інтернату №1, з колективом якої підтримують тісний зв’язок уже багато років, з метою розповісти про правила великої дороги і тим самим уберегти їх від неприємностей.

Начальник сектору Ольга Волок з перших хвилин зустрічі заволоділа увагою дітлахів повчальними історіями про сумні наслідки недотримання Правил дорожнього руху, необережність на дорозі, основні причини дорожньо-транспортних пригод та навела декілька прикладів, як таких ситуацій уникнути. Крім того, працівники ДАІ показали дітлахам роботу працівника ДАІ в дії, також кожен із присутніх мав нагоду оволодіти основними навиками цієї професії на практиці, що викликало величезний захват серед присутніх. Кожна дитина попрактикувалась у демонстрації жестів регулювальника та ознайомилась з принципом роботи службового автомобіля ДАІ.

Не обійшлося і без подарунків. Слухачам працівники Державтоінспекції вручили тематичні пам’ятки про Правила дорожнього руху, які допоможуть виховати у малюків повагу до ПДР, та розклади занять з символікою ДАІ.

Зайвий раз хочеться нагадати батькам, учителям та водіям, що тільки разом ми зможемо відвернути біду від наших дітей. Саме своїм прикладом вихованої поведінки на проїзній частині ми прищепимо малечі ази культури і навчимо її бути зразковим учасником дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто