За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує: у дітей – літні шкільні канікули!

23.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Питання профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму – одне із найактуальніших у повсякденній роботі кожного працівника Державтоінспекції області. Навіть під час літнього відпочинку школярів вони продовжують дбати про безпеку юних учасників дорожнього руху.

У зв’язку з цим, інспектори ДАІ відвідують навчальні заклади області, де пропагують неповнолітнім необхідність дотримання правил дорожнього руху під час участі у ньому.

Цього тижня співробітники сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС України в області завітали до Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг. До уваги присутніх були повчальні відеоматеріали, на яких продемонстровані наслідки грубого порушення правил дорожнього руху його учасниками. Фото та відео з місць скоєння резонансних дорожньо-транспортних пригод вразили учнів ліцею. Адже для кожного зрозуміло, що дорога це не місце для легковажності. Будь-яка хвилинна слабкість чи необдуманість своїх вчинків можуть обернутися справжньою дорослою трагедією.

Сподіваємося, що цей урок для вихованців цього закладу стане справжнім уроком життя, і навчить їх бути дисциплінованими учасниками дорожнього руху, і в майбутньому вони і надалі суворо дотримуватимуться визначених правил на дорозі.

Шановні учасники дорожнього руху! Державтоінспекція Кіровоградщини нагадую, що діти – на канікулах! Будьте уважними та обережними на дорозі. Пам’ятайте: ваші власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих – у наших з вами руках. Бережіть одне одного!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто